Lee Je-Hoon Yeni Bir Netflix Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     17-12-2019, 16:59

Lee Je-Hoon, Netflix’in "Move To Heaven" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

16 Aralık’ta, Lee Je-Hoon’un ajansı, Saram Entertainment, oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, Asperger sendromu (diğer insanlarla etkileşimi oldukça zorlaştıran gelişimsel bir bozukluk - sosyal becerileri zayıftır, rutini severler ve değişiklikten hoşlanmazlar) olan bir genç adam ile eski bir mahkûm olan amcasının etrafında dönmektedir. Birlikte yaşam ve ölümün, aile ve iletişimin önemini kavrarlar.

Lee Je-Hoon dizide eski bir mahkûm olan Jo Sang-Goo karakterini canlandıracak. Kaba ve oldukça soğuk birisidir. Onu harekete geçiren tek şey paradır. Yasadışı müsabakalarda yer alan bir dövüş sanatçısıydı. Bir gün, yer aldığı bir müsabaka sırasında çıkan olaydan dolayı hapse girer. Hapishaneden çıktıktan sonra, bir şekilde, yalnız başına yaşayan ve Asperger sendromu olan yeğeni Gue-Roo’nun koruyucusu olur.

Bu arada, dizi, Kim Sae-Byul’un kaleme aldığı ve kurgusal olmayan "The Things We Leave Behind" adlı bir kompozisyondan uyarlamadır. Kim Sae-Byul, ölen kişinin bıraktığı yazıları düzenlemek için çalışan Kore’deki ilk kişidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "How to Steal a Dog" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Kim Sung-Ho oturmaktadır. Kompozisyonu diziye "Boys Over Flowers" ve "Angel Eyes" dizilerini kaleme alan Yoon Ji-Ryeon uyarlamaktadır.

Dizinin yayın tarihi henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…