Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young ve Lee Do-Hyun Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     18-12-2019, 15:26

Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young ve Lee Do-Hyun, Netflix’in "Sweet Home" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Gerilim türündeki, "Sweet Home" adlı popüler bir webtoondan uyarlama olan dizi; izole edilmiş bir alanda, canavarlaşmış insanlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir.

Song Kang dizide bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakterini canlandıracak. Babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kaldığı için küçük bir apartman dairesine taşınır. Aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay meydana gelir. Diğer apartman sakinleri ile birlikte, canavarlaşmış insanlara karşı mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmaya çalışır.

Lee Jin-Wook dizide gizemli bir adam olan Pyeon Sang-Wook karakterini canlandıracak.

Lee Si-Young dizide orijinal hikâyede yer almayan Seo Yi-Kyung karakterini canlandıracak. Sert birisidir.

Lee Do-Hyun dizide Lee Eun-Hyuk karakterini canlandıracak. Kaygısız ama oldukça akıllı birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Kim Nam-Hee, Go Min-Si, Park Gyu-Young, Ko Yoon-Jung, Kim Kap-Soo ve Kim Sang-Ho yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Dream High", "Dream High 2", "School 2013", "Secret", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini yöneten Lee Eung-Bok oturmaktadır. Webtoonu diziye Heung So-Ri, Kim Hyung-Min ve Park So-Ri olmak üzere üç isim uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-fantastik türündeki "Let's Fight Ghost". Dizide bir hayalet ve hayaletleri görebilen bir insan arasındaki ilişkiyi ve aşkı anlatmaktadır. Ama sonra işler değişir ve herşey tepetaklak olur. Bakalım ne olacak hep beraber izleyip görelim. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…