"Hi, Dracula" Mini Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     10-01-2020, 15:53

Ana kadrosunda, Seohyun, Lee Joo-Bin, Lee Ji-Hyun ve Go Na-Hee’nin yer aldığı, JTBC’nin "Hi, Dracula" adlı yeni mini dizisinin iki yeni fragmanı yayımlandı.

Toplam iki bölümden oluşacak mini dizi, birkaç mini diziden oluşacak, 'Drama Festa' adlı dizi serisinin bir parçasıdır.

Dizi, hayatlarındaki sorunlardan kaçmak isterken yüzleşmek zorunda kalan Z Blok’ta sakinlerinin hikâyesini konu almaktadır.

An-Na (Seohyun) annesi Mi-Young (Lee Ji-Hyun) ile birlikte yaşamaktadır. Hayatını annesinin isteklerine göre sürdürmektedir, ancak kimseye anlatmadığı bir sırrı vardır.

Yoo-Ra’nın (Go Na-Hee) ve ailesinin yaşadığı bölge, yeniden yapılanma kapsamına alınmıştır. Yoo-Ra (Go Na-Hee) ve ailesi taşınmak ve komşularını terk etmek zorundadır.

Seo-Yeon (Lee Joo-Bin) bağımsız bir grubun vokalistidir ve batıl inançlar konusunda takıntılı birisidir. Eski erkek arkadaşı onu 1 yıl önce terk etmesine karşın hâlâ bunun üstesinden gelebilmiş değildir.

Mini dizinin ilk bölümü Şubat ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…