"Good Casting" Dizinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     10-01-2020, 16:18

Ana kadrosunda, Choi Gang-Hee, Yu In-Young, Kim Ji-Young, Lee Sang-Yeob, 'U-KISS' grubundan Jun ve Lee Jong-Hyuk’un yer aldığı, SBS’in "Good Casting" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, büyük bir şirketteki yolsuzluğu gizlice araştırmak için atanan üç kadın NIS ajanının etrafında dönmektedir.

Yayımlanan fragman, Choi Gang-Hee’nin şu sözleri ile başlamaktadır: "Bekle. Yakında, seni öldüren adamı yakalayacağım ve önünde diz çökmesini sağlayacağım."

Kuzey Koreli aksanına sahip bir kadın Choi Gang-Hee’nin profilini okurken, "Gerçek adı Baek Chan-Mi. 38 yaşında. Bir sekreter ve Ulusal İstihbarat Servisi memuru Baek Chan-Mi,"  demektedir.

İlerleyen sahnelerde, güçlü bir CEO’yu canlandıran Lee Sang-Yeob görünür, "Yanımda güvenemediğim insanları barındırmam,"  der ve bunu söylerken yanında duran Choi Gang-Hee gergin görünmektedir.

Son olarak, Ulusal İstihbarat Servisi'nde siber güvenlik ekibinin takım liderini canlandıran Lee Jong-Hyuk, Lee Sang-Yeob, Woo Hyun ve Jun’un dizide canlandırdığı isimleri sırasıyla okur ve ardından şunları söyler: "Bu üç kişiden biri kesinlikle Michael ile bağlantılı. Üç ajan ile şimdi 'Ilkwang Hi-Tech' gizli operasyonuna başlayacağız."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Second To Last Love", "High Society" ve "Five Fingers" dizilerinin yönetmeni Choi Hyeong-Hun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…