Lee Joon-Gi ve Moon Chae-Won Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     14-01-2020, 18:36

Lee Joon-Gi ve Moon Chae-Won, tvN’in "The Flower of Evil" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, karanlık geçmişini gizleyen ve başka birinin kimliği altında yaşayan bir adam ile o adamın peşine düşen bir dedektifin etrafında dönmektedir.

Lee Joon-Gi dizide başka birinin kimliği altında yaşayan Baek Hee-Sung karakterini canlandıracak. Evli bir çocuk babasıdır. Kendini eşine ve çocuğuna adamış ve sahip olduğu şeylerden dolayı son derece mutlu biri gibi görünmektedir. Ancak, aslında mutluluk, üzüntü, saygı, hayranlık, empati veya suçluluk gibi duyguları hissedememektedir.

Moon Chae-Won dizide Baek Hee-Sung’un eşi olan Cha Ji-Won karakteri canlandıracak. Bir suç dedektifdir. Minyon yapısı ve çocuksu yüzü ile ilk bakışta suçlularla nasıl başa çıkıp çıkamayacağına dair şüpheler doğursa da meraklı kişiliği sayesinde tehlikeli durumlarda dahi korkmak yerine keyif alır ve agresif suçlularla başa çıkabilmektedir. Bir gün, kocasının geçmişini araştırmaya başlar.

Lee Joon-Gi ve Moon Chae-Won daha önce, "Criminal Minds" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Beautiful Bride", "On the Way to the Airport", "Chicago Typewriter", "Mother" ve "Confession" dizilerinin yönetmeni  Kim Cheol-Kyu oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Haziran ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…