Park Hae-Jin ve Han Ji-Eun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     15-01-2020, 16:37

Park Hae-Jin ve Han Ji-Eun, MBC’nin "Old School Intern" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

15 Ocak’ta, Park Hae-Jin’in ajansı, Mountain Movement ve Han Ji-Eun’un ajansı, HB Entertainment, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı.

Dizi, ilk işinde, kendisine zor zamanlar yaşatan patronuyla yıllar sonra, yeni stajyeri olarak karşılaşan bir adamın etrafında dönmektedir.

Han Ji-Eun eğer teklifi kabul ederse dizide aynı şirkette kıdemli bir stajyer olan Lee Tae-Ri karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…