Lee Min-Jung, Lee Sang-Yeob ve Oh Yoon-Ah Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     17-01-2020, 15:50

Lee Min-Jung, Lee Sang-Yeob ve Oh Yoon-Ah, KBS2’nun "I Have Been There Once" ("I’ve Returned After One Marriage") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Dizi, romantizm ve aile sevgisinin keşfiyle biten Song ailesinin çalkantılı dağılma hikâyesini konu almaktadır. Song ailesi, tutumlu bir baba (Cheon Ho-Jin), sevimli ama paraya önem veren bir anne (Cha Hwa-Yun) ve onların dört yetişkin çocuğundan oluşmaktadır.

Lee Min-Jung dizide çocuk doktoru olan Song Na-Hee karakterini canlandıracak. Son derece zeki ve hırslıdır. Okul yıllarında, her zaman sınıfının en iyisiydi. Kendisine olan sevgisi ve güveni oldukça fazla olmasına karşın diğer insanlara karşı sevgisi ve saygısı çok azdır.

Lee Sang-Yeob dizide bir çocuk hastanesinde, iç hastalıkları doktoru olarak çalışan Yoon Kyu-Jin karakterini canlandıracak. Song Na-Hee’nin (Lee Min-Jung) kocasıdır. Eşi ile tıp fakültesindeyken tanışmış ve şimdi birlikte aynı hastanede çalışmaktadır. İyi görünümlü, sıcak kalpli ve esprili birisidir. Bu yüzden, hem meslektaşları hem de hastaları arasında popülerdir. Ayrıca, varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Ancak, bir zamanlar hayatı büyük bir tehlike altındaydı.

Oh Yoon-Ah dizide Song Na-Hee’nin (Lee Min-Jung) ablası olan Song Ga-Hee karakterini canlandıracak. Eskiden bir uçuş görevlisiydi. Boşanma aşamasında olan Ga-Hee, oğluyla birlikte anne ve babasının evine geri taşınır.

Ayrıca, Oh Dae-Hwan, Lee Cho-Hee ve Im Jung-Eun dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alacak.

Oh Dae-Hwan dizide Song ailesinin en büyük çocuğu olan Song Joon-Su karakterini canlandıracak. Karşı konulmaz bir cazibesi olmasına karşın hiçbir zaman gerçekçi biri olamayan pozitif birisidir.

Lee Cho-Hee dizide Song ailesinin en küçük çocuğu olan Song Da-Hee karakterini canlandıracak. Diğer kardeşlerine kıyasla fiziksel güç, güzellik ve zekâ açısından kötüdür.

Im Jung-Eun dizide Song Joon-Su’nun (Oh Dae-Hwan) eski eşi olan Sung Hyun-Kyung karakterini canlandıracak. Boşandıktan sonra bir kompozisyon yazma öğretmeni olarak çalışmaya başlamıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Lovers of Music" ve "My Father is Strange" dizisinin yönetmeni Lee Jae-Sang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Oh My Ghost", "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" ve "Familiar Wife" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mart ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…