"If the Weather Is Good, I’ll Find You" Dizisinin İlk Afişleri ve İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     20-01-2020, 13:32

Başrolünü Park Min-Young ve Seo Kang-Joon’un paylaştığı, JTBC’nin "If the Weather Is Good, I’ll Find You" adlı yeni dizisinin ilk iki afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, Seul’deki yaşamdan bıktığı için küçük bir kasabaya taşınan bir kadın (Park Min-Young) ile bu kasabada bir kitap dükkânı işleten bir adamın (Seo Kang-Joon) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Yayımlanan fragmanda, Mok Hae-Won (Park Min-Young) ve Im Eun-Seob (Seo Kang-Joon), 18 yaşında birer lise öğrencisidir ve Mok Hae-Won sınıf arkadaşlarına piyano çalmaktadır. Sonra sahne değişir ve Im Eun-Seob hasat edilmiş bir tarlaya baktıktan sonra Im Eun-Seob’a, "Hey, marshmallow gibi görünen o şeylere ne diyorsunuz?"  diye sorar. Im Eun-Seob, "Biliyor musun? Seni hep merak ediyorum,"  der.

Ayrıca, dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Lee Jae-Wook ve Im Se-Mi yer almaktadır.

Bu arada, dizi, Lee Do-Woo tarafından kaleme alınan bir romandan uyarlamadır ve dizinin yönetmen koltuğunda, "Mistress" ve "Valid Love" dizilerinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 24 Şubat’ta yayımlanacak.

</p

Kaynak: (1)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…