Song Seung-Heon Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     6-02-2020, 16:58

Song Seung-Heon, MBC’nin "Shall We Eat Dinner Together?" ("Would You Like To Have Dinner Together") adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

6 Şubat’ta, MBC’den bir kaynak, Song Seung-Heon’un söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, bir adam ile bir kadının arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır. Birbirlerini tanımayan bir adam ve bir kadın, bir restoranda akşam yemeği yiyebilmek için sırada beklerler. Sıra onlara geldiğinde, çift oldukları konusunda bir yanlış anlaşılma olur ve aynı masaya otururlar. Böylece birlikte bir akşam yemeği yerler. Daha sonra, haftada bir araya gelerek birlikte akşam yemeği yemeğe başlarlar.

 Song Seung-Heon dizide bir psikiyatrist olan Kim Hae-Kyung karakterini canlandıracak. Hastalarını yaygın olmayan bir teknik ile tedavi etmektedir. Hastalarını birlikte yedikleri yemekler sırasında gözlemlemektedir ve onları dinlemektedir.

Bu arada, geçtiğimiz ay, dizide kadın başrol karakteri canlandırması için Seo Ji-Hye’ye teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmeye devam etmektedir.

Seo Ji-Hye eğer teklifi kabul ederse dizide '2N Box' adlı bir youtube kanalının planlama ekibinde yer alan Woo Do-Hee karakterini canlandıracak. İlk kez, 20’li yaşlarının başında birisi ile çıktıktan sonra kalbi çok kırılır ve artık kimseye karşı romantik duygular beslemez.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Player" dizisinin yönetmeni Ko Jae-Hyun oturmaktadır. Webtoonu diziye, "The Fiery Priest" dizisinin senaristti Park Jae-Bum uyarlamaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)


Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…