Seol Hyun ve Namkoong Min Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     13-02-2020, 13:56

Seol Hyun’a tvN’in "Day and Night" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülürken Namkoong Min’in söz konusu dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

13 Şubat’ta, Seol Hyun’un ajansı, FNC Entertainment, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını ve teklifi incelediğini doğruladı. Namkoong Min ajansı ise, oyuncusunun bir sonraki projesi olarak söz konusu diziyi seçtiğini doğruladı.

Romantik-gizem türündeki dizi, bir köyde gizemli vakaların gerçekleşmesini konu almaktadır. Bu gizemli vakalar, 26 yıl önce gerçekleşen bazı vakalarla bağlantılıdır. Do Jung-Woo ve Kong Hye-Won, 26 yıl önce ve günümüzde gerçekleşen vakaların arkasındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.

Seol Hyun eğer teklifi kabul ederse dizide Seul Büyükşehir Polis Ajansı'nda polis müfettişi olarak çalışan Gong Hye-Won karakterini canlandıracak. Aklındakini her zaman dışa vurur ve aldığı vakaları soruştururken mümkün olan her şeyi yapar.

Bu arada, geçtiğimiz aylarda, kadın başrol karakteri olan FBI Ajanı Jamie Layton canlandırması için Han Ye-Seul’a teklif götürülmüştü. Ancak, oyuncu bu teklifi reddettiği ve kadın başrol karakterinin birçok özelliği değiştirildiği açıklandı.

Namkoong Min dizide parlak bir dedektif olan Do Jung-Woo karakterini canlandıracak. Mükemmel bir araştırmacıdır. Modaya meydan okuyan bir giyim tarzına sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "I Can Hear Your Voice", "Gabdong", "Pinocchio", "The Time We Were Not In Love", "Still 17" ve "Doctor John" dizilerinin yönetmeni Jo Soo-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "High-End Crush" ve "Gogh, The Starry Night" dizilerini kaleme alan Sin Yoo-Dam yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yıl yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…