"Rugal" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     18-02-2020, 13:41

Başrolünü Choi Jin-Hyuk ve Park Sung-Woong’un paylaştığı, OCN’in "Rugal" adlı yeni dizisinin idördüncü fragmanı yayımlandı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan 'Rugal' tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer.

Yayımlanan fragmanda, 'Rugal' ekibinin üyeleri tanıtılmaktadır. Her bir üye, zamanında ölümden dönmüş ve benzersiz yapay özelliklerle donatılmıştır. Ekip lideri Tae-Woong’a (Jo Dong-Hyuk) yapay bir kol takılmıştır; Song Mi-Na’nın (Jung Hye-In) beynine çok amaçlı bir çip yerleştirilmiştir; Lee Gwang-Cheol’un (Park Sun-Ho) tüm vücudu yapaydır ve son olarak Kang Ki-Beom’un (Choi Jin-Hyuk) yapay gözleri vardır.

Fragman, bir araba kazasının enkazınızın olduğu bir sahne ile başlamaktadır ve kazadan kimse canlı olarak kurtulamamış gibi görünmektedir. Ancak, dört kazazede sanki hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkarak yürümeye başlar. Ardından ekranda şu cümle gözükür: "Ölümden kurtulanlar, şimdi koşulsuz kazanacaklar!"

Dizinin yönetmen koltuğunda, "So I Married an Anti-Fan", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 16 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…