Hyun Bin Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  Hamlet   |     21-02-2020, 16:50

Hyun Bin, "Crash Landing on You" dizisinin ardından, yer alacağı yeni projesini seçti.

21 Şubat’ta, Hyun Bin’in ajansı, VAST Entertainment, oyuncusunun "Negotiation" ("Bargaining") adlı yeni bir filmde rol alacağını doğruladı.  Geçtiğimiz yıl, söz konusu filmde, Hyun Bin’in rol alacağı bildirilmişti. Ancak, Hyun Bin’in ajansı, oyuncusunun filmin kadrosunda yer alacağını bugün doğruladı.

Film, Ortadoğu'da, Güney Koreli bir grup insanın kaçırmasını konu almaktadır. Koreli bir diplomat (Hwang Jung-Min) ve bir NIS ajanı onları kurtarmaya çalışır.

Hyun Bin filmde kaçırılan kurbanları kurtarmaya çalışan NIS ajanı canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda, "Little Forest" filminin yönetmeni Im Soon-Rye oturmaktadır.

Filmin çekimlerine yakında, Ürdün’de başlanacağı açıklandı.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…