"Once Again" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-03-2020, 13:25

Başrolünü Cheon Ho-Jin, Lee Min-JungLee Sang-Yeob ve Oh Yoon-Ah’ın paylaştığı, KBS2’nun "Once Again" adlı yeni dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, romantizm ve aile sevgisinin keşfiyle biten Song ailesinin çalkantılı dağılma hikâyesini konu almaktadır. Song ailesi, tutumlu bir baba (Cheon Ho-Jin), sevimli ama paraya önem veren bir anne (Cha Hwa-Yun) ve onların dört yetişkin çocuğundan (Oh Dae-Hwan, Oh Yoon-Ah, Lee Min-Jung ve Lee Cho-Hee) oluşmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Lovers of Music" ve "My Father is Strange" dizisinin yönetmeni Lee Jae-Sang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Oh My Ghost", "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" ve "Familiar Wife" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 28 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…