Kim Dong-Jun "From Friends to Lovers" Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     26-03-2020, 16:12

Kim Dong-Jun, JTBC’nin "From Friends to Lovers" ("Chances of Going From Friends to Lovers", "Number of Cases to Go From Friends to Lovers") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

25 Mart’ta, Kim Dong-Jun’un ajansı, Major 9 Entertainment, oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen bir adam ile bir kadının etrafında dönmektedir. İkili, yanlış anlaşılma sonucunda 10 yıldır birbirlerine açılamamaktadır.

Kim Dong-Jun dizide Ohn Jun-Soo karakterini canlandıracak. Ancak oyuncunun canlandıracağı karakter hakkında detaylı bir açıklama yapılmamıştır.

Geçtiğimiz ay, Ong Seong-Wu ve Shin Ye-Eun’a dizide başrolü paylaşmaları için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncu hâlâ teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir. Ong Seong-Wu eğer teklifi kabul ederse dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandıracak. Shin Ye-Eun eğer teklifi kabul ederse dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My ID is Gangnam Beauty" ve "Orange Marmalade" dizilerinin yönetmeni Choi Sung-Bum oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında (bazı kaynaklarda Temmuz olarak belirtilmiş) yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…