Lee Seung-Gi ve Choi Jin-Hyuk Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     2-04-2020, 16:25

Lee Seung-Gi ve Choi Jin-Hyuk, tvN’in "Mouse" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşabilir.

2 Nisan’da, tvN’den bir kaynak, Lee Seung-Gi ve Choi Jin-Hyuk’a söz konusu diziden teklif götürüldüğünü doğruladı.

Dizi, psikopatlarla ilgili olacak ve "Ya, önceden psikopatları çözebilirsek?" sorusuna odaklanılacak.

Lee Seung-Gi eğer teklifi kabul ederse dizide çaylak bir dedektif olan Jeong Ba-Reum karakterini canlandıracak. Gerçekleşen bir kazadan sonra hayatı değişir. Choi Jin-Hyuk’a teklif olarak götürülen karakter hakkında henüz detaylı bir açıklama yapılmadı.

Daha önce, Lee Seung-Gi ve Choi Jin-Hyuk, 2013 yapımı "Gu Family Book" dizisinde beraber rol almış ve baba-oğlu canlandırmışlardı.

Dizinin senaristliğini, "Il Ji-Mae: The Phantom Thief", "God's Gift - 14 Days" ve "Black" dizilerini kaleme alan Choi Ran yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…