Ji Soo, Lim Soo-Hyang ve Ha Seok-Jin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     27-04-2020, 15:08

Ji Soo, Lim Soo-Hyang ve Ha Seok-Jin, MBC’nin "When I Was The Prettiest" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, iki erkek kardeşin aynı kadını sevmeye başlamasıyla yaşanan trajik hikâyeyi konu almaktadır.

Lim Soo-Hyang dizide bir seramik sanatçısı olan Oh Ye-Jin karakterini canlandıracak. Sıradan mutlu bir hayat arzu ederken iki erkek kardeşin ona aşık olmasıyla hayatı alt üst olur.

Ji Soo dizide bir mimari tasarımcı olan Seo Hwan karakterini canlandıracak. Oh Ye-Jin’e (Lim Soo-Hyang) görür görmez âşık olur.

Ha Seok-Jin dizide bir yarış arabası sürücüsü olan Seo Jin karakterini canlandıracak. Seo Hwan’ın (Ji Soo) abisidir. Aklına koyduğu şeyi başarmadan asla durmayan birisidir. Babasının atölyesinde ilk kez karşılaştığı Oh Ye-Jin’den (Lim Soo-Hyang) oldukça etkilenir.

Bu arada, Hwang Seung-Un dizide yardımcı kadın karakteri canlandıracak. Onun karakteri, Seo Jin (Ha Seok-Jin) eski kız arkadaşı ve pazarlama ortağı olan Carry Jung’dur. Seo Jin ile ayrılmış olsalar da bunun üstesinden bir türlü gelememiştir ve onu büyük bir tutkuyla sevmeye devam etmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bad Thief, Good Thief" dizisinin yönetmeni Oh Kyung-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Grand Prince" ve "Maids" dizilerini kaleme alan Jo Hyoun-Kyoung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Ağustos ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…