Kim Nam-Gil, Im Si-Wan, Park Hae-Joon ve Daha Fazlası Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  Hamlet   |     12-05-2020, 15:29

Kim Nam-Gil, Im Si-Wan ve Park Hae-Joon, "Emergency Declaration" adlı yeni bir filmde rol alacak.

Geçtiğimiz aylarda, Song Kang-Ho, Lee Byung-Hun, Jeon Do-Yeon ve Kim So-Jin’in filmin ana kadrosunda yer alacağı doğrulanmıştı.

Film, acil iniş yapmak zorunda olan bir uçaktaki mürettebatın ve yolcuların yaşadığı korku dolu anları konu almaktadır.

Filmde; Song Kang-Ho felaket olaylarını araştıran bir dedektifi, Lee Byung-Hun uçak korkusu olmasına karşın kızı ile birlikte uçağa binen bir yolcuyu, Jeon Do-Yeon karizmatik bir havayolu müdürünü, Kim Nam-Gil uçağın yardımcı pilotunu, Im Si-Wan uçağa tek başına binmiş bir yolcuyu, Kim So-Jin bir uçuş görevlisini, Park Hae-Joon devletin kriz yönetim merkezinin başını canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda "The King" ve "The Face Reader" filmlerinin ödüllü yönetmeni Han Jae-Rim oturmaktadır.

Mayıs ayında çekimlerine başlanması planlanan filmin, 2021 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak: (1), (2), (3)





Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…