"#Alive" Filminin İlk Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     18-05-2020, 17:00

Başrolünü Yo Ah-In ve Park Shin-Hye’nin paylaştığı, "#Alive" filminin ilk iki afişi yayımlandı.

Film, tanımlanamayan bir virüsün ele geçirdiği bir şehirdeki yaşam mücadelesini konu almaktadır. Şehirde karantina altına alınan yerlerin; internet, telefon ve elektrik dâhil olmak üzere her şeyi kesilmiştir. Joon-Woo (Yo Ah-In) ve Yoo-Bin (Park Shin-Hye), karantina altına alınmış bir apartman kompleksinde hayatta kalmaya çalışır.

Sağdaki afişte şunlar yazmaktadır: "Seul, Kore Cumhuriyeti. Sabah 6:24, İnternet kesildi."

Sol taraftaki afişte şunlar yazmaktadır: "Veri yok… Wi-Fi yok… Mesaj yok… Çağrı yok. Her şey kesildi…"

Ayrıca film, Matt Naylor’un "Small Business Revolution: Main Street" adlı belgesel serisinin orijinal senaryosuna dayanmaktadır.

Film bu yılın Haziran ayında, Güney Kore’de, yayımlanacak.

Kaynak: (1)





Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…