Song Joong-Ki Yeni Bir Filmde Yer Alacak

  Hamlet   |     20-05-2020, 16:33

Song Joong-Ki, Jin Seon-Kyu ve Kim Hye-Jun, "Season of You and Me" filminde beraber başrol karakterleri canlandıracak.

Film, gerçek hayatta yaşamış iki kişinin hayatını; 1962-1987 yılları arasında yaşamış şarkıcı-söz yazarı Yoo Jae-Ha ile 1958-1990 yılları arasında yaşamış şarkıcı-söz yazarı Kim Hyun-Sik'in hayatını konu almaktadır.

Song Joong-Ki filmde şarkıcı Yoo Jae-Ha karakterini canlandıracak.

Jin Seon-Kyu filmde şarkıcı Kim Hyun-Sik karakterini canlandıracak.

Kim Hye-Jun filmde Yoo Jae-Ha’nın ilk aşkını canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda, "Miss & Mrs. Cops" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmış olan Jung Da-Won oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…