Eric, Yoo In-Na ve Lim Ju-Hwan Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     22-06-2020, 15:06

Eric, Yoo In-Na ve Lim Ju-Hwan, MBC’nin "The Spy Who Loved Me" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

22 Haziran’da, MBC’den bir kaynak üç oyuncunun da söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Romantik-komedi-aksiyon türündeki dizi, kendisini birden casusluk dünyasının tam ortasında bulan bir kadının etrafında dönmektedir. Kang A-Reum’un eski kocası, kendisini ona bir seyahat yazarı olarak tanıtmıştır. Ancak gerçekte bir ajandır ve bu gerçeği öğrenmeden, Kang A-Reum ondan boşanmıştır. Şimdi evli olduğu kocası ise kendisini ona bir diplomat olarak tanıtmıştır ve gerçekte endüstriyel bir ajan olduğunu bilmemektedir. Sıradan bir hayata sahiptir. Ta ki, eski kocası tekrar karşısına çıkana kadar.

Eric dizide Kang A-Reum’un eski kocası olan Jun Ji Hoon karakterini canlandıracaktır. Interpol için çalışan cazibeli ve sağı solu belli olmayan bir gizli ajandır.

Yoo In-Na dizide bir gelinlik tasarımcısı olan Kang A-Reum karakterini canlandıracaktır.

Lim Ju-Hwan dizide Kang A-Reum’un kocası olan Derek Hyun karakterini canlandıracaktır. Oldukça hırslı ve soğukkanlı bir ajandır. Nazik ve sıcak bir görünüme sahiptir. Ancak, gizli görevini yerine getirebilmek için her türlü yolu kullanan birisidir. Gerçek kimliğini eşinden saklamasına rağmen onu gerçekten sevmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Golden Rainbow", "My Daughter, Geum Sa-Wol", "All Kinds of Daughters-in-Law" ve "The Banker" dizilerinin yönetmeni Lee Jae-Jin oturmaktadır. Dizisinin senaristliğini, " The Man Standing Next", "Illang: The Wolf Brigade", "The Drug King", "The Age of Shadows" ve "Sori: Voice From The Heart" filmlerini kaleme alan Lee Ji-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Ekim ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…