"Do You Like Brahms?" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     24-07-2020, 13:03

Kim Min-Jae ve Park Eun-Bin’in başrolünü paylaştığı, SBS’in "Do You Like Brahms?" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, prestijli bir üniversitenin müzik bölümünde okuyan bir grup öğrencinin, onların başarılı olma konusunda takıntılı olan ebeveynleri ve öğretmenleri etrafında dönmektedir.

Kim Min-Jae dizide dahi bir piyanist olan Park Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. dizide müzik bölümü öğrencisi olan Chae Song-A karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, Park Joon-Young’un (Kim Min-Jae) piyano çaldığı bir sahne ile başlamaktadır. Chae Song-A (Park Eun-Bin) kapıda, oldukça etkilenmiş bir şekide Park Joon-Young’un çaldığı parçayı dinlemektedir. Daha sonra, ikisinin birlikte yer aldığı bir sahne belirir. İkisi de utangaç bir şekilde konuşmaktadır.

Fragman boyunca, Chae Song Ah’ın şu sözleri duyulur: "O gün biliyordum. Benimle konuşmadan önce bana müzik çalan o kişi yüzünden… Yine yaralanıp yaralanmama rağmen, sevmeye devam edeceğimi… O gün biliyordum."

Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda, daha önce, "Seventeen-Year-Old's Condition" mini dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen Jo Young-Min ve Senarist Ryu Bo-Ri oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 31 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…