Kim Yo-Han, So Ju-Yeon ve Yeo Hoi-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     27-07-2020, 14:48

Kim Yo-Han, So Ju-Yeon ve Yeo Hoi-Hyun, "A Love So Beautiful" adlı yeni bir dizide başrolü paylaşacak.

27 Temmuz’da, her üç oyuncunun da söz konusu dizide rol alacakları doğrulandı.

2017 yapımı, aynı adı taşıyan popüler bir Çin dizisinden uyarlama olan dizi, üç lise öğrencisinin okul hayatını konu almaktadır.

Kim Yo-Han dizide Chun Ji Lisesi’nde bir öğrenci olan 17 yaşındaki Cha-Heon karakterini canlandıracak. Yakışıklı olduğu kadar da zeki birisidir. Ders notları oldukça iyidir. Kendini iyi bir şekilde iyi ifade edemediği için dışarıdan bakılınca soğuk biri gibi görünmektedir. Ancak aslında sıcak kalpli birisidir.

So Ju-Yeon dizide bir lise öğrencisi olan 17 yaşındaki Shin So-Yi karakterini canlandıracak. Cha-Heon’dan (Kim Yo-Han) hoşlanmaktadır. Cha-Heon’a olan aşkını her seferinde itiraf eden neşeli ve sevimli birisidir. Ancak bir o kadar da sakardır.

Yeo Hoi-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Woo Dae-Sung karakterini canlandıracak. Chun Ji Lisesi’ne yeni transfer olmuştur. Yetenekli bir yüzücüdür. Kısa süre içerisinde, Shin So-Yi’ye (So Ju-Yeon) karşı romantik duygular beslemeye başlar. Ancak duygularını Shin So-Yi’ye itiraf etmez, bunun yerine sessizce onun yanında kalır.

Dizi, bu yıl içinde KakaoM ve Kakao'nun yeni video platformunda yayımlanacak. Ayrıca, her bölümü 20 dakika olmak üzere toplam 24 bölümden oluşacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…