Chanyeol İlk Kez Kore Yapımı Bir Filmde Başrol Karakteri Canlandıracak

  Hamlet   |     30-07-2020, 17:23

'EXO' gurubundan Chanyeol, Kore yapımı, "The Box" adlı yeni bir filmde başrol karakteri canlandırmaya hazırlanıyor.

30 Temmuz’da, SM Entertainment, Chanyeol’un söz konusu filmde rol alacağını doğruladı.

Chanyeol daha önce, Çin yapımı, "So I Married an Anti-Fan" filminin başrolünde yer almış olsa da bu film onun başrol karakteri canlandırdığı ilk Kore yapımı film olacak.

Film, gelecek vaat eden bir şarkıcı ile eskiden sektörün en iyilerinden bir olan ancak şimdi işi bitmiş bir müzik yapımcısının etrafında dönmektedir. İkili, ünlü bir yapımcının yöneteceği bir müzikalde yer almak için bir yolculuğa çıkar.

Chanyeol filmde şarkıcıyı canlandırmakla kalmayıp filminde söyleyeceği şarkıları yeniden düzenleyecek.

Filmin çekimlerine Ağustos ortası-sonlarında başlanması planlanıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…