Taecyeon Yeni Bir Dizide Song Joong-Ki ve Jeon Yeo-Bin İle Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     30-07-2020, 17:59

Taecyeon, tvN’in "Vincenzo" adlı yeni dizisinde rol alacak.

30 Temmuz’da, Taecyeon’un ajansı, 51K, oyuncusunun söz konusu dizide yer alacağını doğruladı.

Dizi, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur.

Taecyeon dizide bir hukuk firmasında stajyer olarak çalışan Jang Jun-Woo karakterini canlandıracak. Orta sınıf bir aileden gelmektedir. Kibar, çalışkan ve temiz kalpli birisidir. İşinde çok fazla hata yaptığı için başını sık sık belaya sokmaktadır.

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde, Song Joong-Ki ve Jeon Yeo-Bin’e diziden teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Song Joong-Ki eğer teklifi kabul ederse dizide Vincenzo Cassano karakterini, Jeon Yeo-Bin teklifi kabul ederse Hong Cha-Young karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Crowned Clown", "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hee-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Good Doctor", "Blood", "Chief Kim", "The Fiery Priest" dizilerini ve "Quiz from God" serisini kaleme alan Park Jae-Bum yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının sonlarında veya 2021 yılının başlarında yayımlanması hakkında görüşmelerde bulunulmaktadır.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…