"More Than Friends" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     7-08-2020, 15:10

Başrolünü Ong Seong-Wu ve Shin Ye-Eun’un paylaştığı, JTBC’nin "More Than Friends" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen iki arkadaşın etrafında dönmektedir.

Ong Seong-Wu dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Aşk söz konusu olduğunda bencil birisidir. Ayrıca, oldukça kendini beğenmiş ve özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. 10 yılın sonunda arkadaşı Kyung Woo-Yeon’a (Shin Ye-Eun) karşı aslında romantik duygular beslediğini fark eder.

Shin Ye-Eun dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı sevme konusunda üstüne diyecek kimse yoktur. Sanki bu konuda lanetlenmiş gibidir. 10 yıldır, arkadaşı Lee Soo’dan (Ong Seong-Wu) hoşlanmaktadır.

Yayımlanan fragmanda, Kyung Woo-Yeon’un Lee Soo'ya ilanı aşk etmesiyle başlamaktadır. Ancak, bu itirafa karşılık, Lee Soo, onun için sadece bir arkadaşı olduğunu ve sadece arkadaş kalmak istediğini dile getirir. Sonraki sahnede, Kyung Woo-Yeon karşılıksız kalan aşkının hayal kırıklığıyla bağırır. Lee Soo her seferinde Kyung Woo-Yeon’un karşına çıkarak onu sıcak bir şekilde selamlar. Sonraki sahnelerde, Kyung Woo-Yeon, "Bu bir rüya mı?"  diye sorar ve Lee Soo, "Bu bir rüya değil, gerçek,"  şekilde cevap verir.

Diğer bir sahnede, Kyung Woo-Yeon, sarhoş bir şekilde Lee Soo’ya sarılır ve bir daha ilanı aşk eder: "Senden hoşlanmaya başladığımdan beri, kimseyi sevemiyorum."

Fragman, Lee Soo’nun şu sözleri ile son bulur: "Tekrar görüşürüz, çünkü seni tekrar görmeye karar verdim."

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My ID is Gangnam Beauty" ve "Orange Marmalade" dizilerinin yönetmeni Choi Sung-Bum oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Eylül ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…