Shin Ha-Kyun ve Yeo Jin-Goo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     10-08-2020, 15:12

Shin Ha-Kyun ve Yeo Jin-Goo, JTBC’nin "Monster" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, 20 yıl önce meydana gelen bir seri cinayet davasının tekrar gün yüzüne çıkması ile gelişen olayları konu almaktadır. Bir zamanlar, yetenekli bir dedektif olan Lee Dong-Sik’in hayatı, 20 yıl önce bir seri cinayet davası yüzünden mahvolur. Ancak, şimdi hayatını mahveden seri katil tekrar ortaya çıkmıştır. Yeni ortağı ile birlikte seri katili yakalamaya çalışır.

Shin Ha-Kyun dizide bir dedektif olan Lee Dong-Sik karakterini canlandıracak. Bir zamanlar mesleğinin efsanevisi olarak anılırdı. Şimdi küçük ama huzurlu bir şehirdeki Manyang Polis Merkezi’nde görev almaktadır.

Yeo Jin-Goo dizide elit bir dedektif olan Han Joo-Won karakterini canlandıracak. Babası, Ulusal Polis Teşkilatı’nın bir sonraki şefi olarak görülmektedir. Ancak, Han Joo-Won'un herkesten sakladığı bir sırrı var. Bir gün, Lee Dong-Sik’in görev aldığı aynı karakola tayin edilir ve onun ortağı olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Hip-Hop Teacher" ve "At Eighteen" dizilerinin yönetmeni Shim Na-Yeon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini  "The Light in Your Eyes", "Mad Dog", "My Only Love Song" dizilerini kaleme alan Kim Soo-Jin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…