Jung In-Sun, Kang Min-Hyuk, Hani ve Song Jae-Rim Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     11-08-2020, 15:36

Jung In-Sun, 'CNBLUE' grubundan Kang Min-Hyuk, 'EXID' grubundan Hani ve Song Jae-Rim, Kakao TV’nin "Not Yet 30" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

"Born in 1985" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, 30 yaşına yeni girmiş bir kadının aşk ve kariyer hayatını konu almaktadır.

Jung In-Sun dizide bir webtoon yazarı olan 30 yaşındaki Seo Ji-Won karakterini canlandıracak. Ortaokuldan bu yana romantik duygular beslediği, ilk aşkı, Lee Seung-Yoo (Kang Min-Hyuk) ile yıllar sonra yazar-editör olarak karşılaşır.

Kang Min-Hyuk dizide bir editör olan Lee Seung-Yoo karakterini canlandıracak. Seo Ji-Won’un çalıştığı yayınevinde planlama ve yapım ekibinin yöneticisi olarak görev almaktadır. Becerikli ve yakışıklı olmasının yanı sıra sadece bir gülümsemesiyle herkesi kendine hayran bırakan birisidir.

Hani dizide bir sunucu olan Lee Ran-Joo karakterini canlandıracak. Seo Ji-Won’un (Jung In-Sun) okul günlerinden bu yana arkadaşıdır. Bir zamanlar gelecek vaat eden bir sunucu iken 30 yaşına girdikten sonra 'normal bir ofis çalışanı' denmesine neden olacak bir olay meydana gelir. İşindeki bu mahvolmuşluk duygusunu bastırabilmek için bir romantik ilişkiye girme ihtiyacı duyar. Yeni tanıştığı kendisinden daha genç birisi ile girdiği ilişki hayatında beklenmedik bir değişikliğe neden olur.

Song Jae-Rim dizide bir yönetmen olan Cha Do-Hoon karakterini canlandıracak. Seo Ji-Won’un (Jung In-Sun) kaleme aldığı bir webtoonu filme uyarlamaya karar verir. Normalde, iş hayatı ve özel hayatı arasına net bir çizgi çizse de, işi yoluyla tanıştığı Seo Ji-Won ile iyi arkadaş olur. En derin duygularını ve düşüncelerini birbirlerine açarlar. Kaba saba biri gibi görünmesine karşın, aslında oldukça arkadaş canlısı ve güvenilir birisidir.

Dizi, her bölümü 20 dakikadan olmak üzere, toplam 15 bölümden oluşacak. Dizinin çekimlerine, Ağustos ayının ortalarında başlanacak ve KakaoTalk’ın yeni video platformunda yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…