Jun "D.P." Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     10-09-2020, 13:07

"U-KISS" grubundan Jun, Netflix’in "D.P." dizisinin ana kadrosuna katıldı.

10 Eylül’de, Jun’un ajansı, oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, kaçak askerleri yakalamak için görevlendirilen bir manganın etrafında dönmektedir.

Geçtiğimiz günlerde, Jung Hae-In, Koo Gyo-Hwan, Kim Sung-Kyun ve Son Seok-Koo’nun dizide rol alacağı doğrulanmıştı.

Dizinin hem senarist hem yönetmen koltuğunda, "Hit-and-Run Squad", "Coin Locker Girl" ve "Psychometry" filmlerinde çalışmış olan Han Jun-Hee oturmaktadır. Ayrıca, orijinal webtoonun yazarı Kim Bo-Tong, webtoonu diziye uyarlarken Han Jun-Hee ile beraber çalışacak.

Bu arada, Jun, Ekim’de yayımlanmaya başlayacak olan "Please Don’t Meet Him" dizisinin çekimleri için hazırlanmaktadır.

"D.P." dizisinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…