Choi Gang-Hee ve Kim Young-Kwang Yeni Biri Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     7-10-2020, 12:37

Choi Gang-Hee, KBS2’nun "Hello? It's Me!" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

"Fantastic Girl" adlı bir romandan uyarlama olan dizi, 37 yaşında kendinin 17 yaşındaki hali ile karşılaşan Ban Ha-Ni’nin etrafında dönmektedir. 37 yaşında, bekâr ve işsiz kalma riski ile karşı karşıya olan Ban Ha-Ni, bir gün 17 yaşındaki hali ile karşılaşır. Şuan çevresindeki insanların kendisine köle muamelesi yapmalarına göz yuman ve çekingen biri olmasına karşın 17 yaşındaki hali kendisinin tam zıttı bir karaktere sahiptir. O, oldukça parlak ve iyimser bir karaktere sahiptir.

Choi Gang-Hee dizide 37 yaşında, bir iş yerinde geçici pozisyonda çalışan Ban Ha-Ni karakterini canlandıracak.

Bu arada, Kim Young-Kwang’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Liver or Die" dizisinin yönetmenlerinden biri olan Lee Hyun-Seok oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 2021 yılının Ocak ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…