Jung So-Min ve Kim Ji-Suk Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     7-10-2020, 13:07

Jung So-Min ve Kim Ji-Suk, JTBC’nin "Monthly House" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dram-romantik-komedi türündeki dizi, Güney Kore’deki insanların arasındaki ortak ve önemli olan konut konusunu ele almaktadır. Na Young-Won kiralık bir evde oturmaktadır ve evine kendi eviymiş gibi iyi bakmaktadır. Evi kendi kişiliğini ve duygularını yansıtıyordur. Ancak işler yeni ev sahibi olan Yoo Ja-Sung ile tanıştıktan sonra değişir ve kendi evini satın almaya karar verir.

Jung So-Min dizide 'Monthly House' adlı bir derginin editörü olarak çalışan Na Young-Won karakterini canlandıracak. 10 yıldır düzenli bir işi olmasına karşın henüz kendi evi yoktur. Onun için ev, büyük bir anlam taşımaktadır.

Kim Ji-Suk dizide 'Monthly House' adlı bir derginin CEO’su olan Yoo Ja-Sung karakterini canlandıracak. Onun için ev, sadece mal varlığını artırmak için bir araç ve yatacak bir yer demektir. Maddi açıdan çok büyük zorluklarla büyümüştür. Şantiyelerde işçi olarak çalışırken zengin olmak için gayrimenkul yatırımlarına odaklanır. En sonunda, gayrimenkul yatırımları sayesinde zengin olur ve yatırım uzmanı olarak ün kazanır. Ancak yeni satın aldığı evin kiracısı ile tanıştıktan sonra bütün inançları sarsılır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Giant", "Midas", "Man X Man", "Remember", "Birth of a Beauty", "Eulachacha Waikiki" ve "Eulachacha Waikiki 2" dizilerinin yönetmenliğini yapan Lee Chang-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "A Poem A Day", "Drinking Solo" dizilerini ve "Rude Miss Young-Ae" serisini dizilerini kaleme alan Myung Soo-Hyun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…