"Seo Bok" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-10-2020, 13:28

Başrolünü Gong Yoo ve Park Bo-Gum’un paylaştığı, "Seo Bok" adlı yeni filmin ilk fragmanı yayımlandı.

Film, dünyanın ilk insan klonu olan 'Seo Bok'u (Park Bo-Gum) ele geçirerek, sonsuz yaşamın sırrını çözmeye çalışan birçok güç sahibi insanın mücadelesini anlatmaktadır. Eski istihbarat ajanı Ki-Hun (Gong Yoo), kendisini bu mücadelenin tam ortasında bulur.

Yayımlanan fragmanda, Ki-Hun’a (Gong Yoo) çok gizli bir görev teklif edilir. Kök hücre klonlaması ve genetik modifikasyon sonucu bir test olan Seo Bok (Park Bo-Gum) ile tanışır. Seo Bok dışarından bakılınca masum ve zararsız gibi görünürken karanlık gözleri farklı şeyler anlatmaktadır. Bir bilim adamı onun ölümsüz olduğunu söyler.

Fragmanın ilerleyen saniyelerinde Ki-Hun projeye daha çok dahil olurken Seo Bok’un bir klondan daha fazlası olduğunu fark etmeye başlar. Biri Seo Bok’a son verilmesini emreder. Ki-Hun onu korumak için elinden geleni yapar ve fragmanın son saniyelerinde Seo Bok, Ki-Hun’a bakarak, "Neden beni korumaya çalışıyorsun?"  diye sorar.

Film, Çin klasiği olan "Xu Fu" adlı bir hikâyenin, modern hayata uyarlanmış halidir.

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda "Architecture 101" filminin yönetmeni Lee Yong-Joo oturmaktadır.

Filmin bu yılın Aralık ayında, Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…