"Hospital Playlist" Dizisinin 2. Sezon Çekimlerine Bu Yıl Başlanacak

  Maysa   |     13-11-2020, 15:01

"Hospital Playlist" dizisinin 2. sezon çekimleri için hazırlıklara başlandı.

13 Kasım’da, Sports Donga’nın yaptığı açıklamada, dizinin 2. sezonu için çekimlere önümüzdeki Aralık ayının başlarında başlanacağını ve resmi olarak hazırlıklara başlandığını bildirdi.

Yapılan diğer açıklamalara göre, yapım ekibi şuan da yardımcı karakterler ve diğer karakterler olmak üzere oyuncu kadrosunu tamamlamak üzere. Yeni sezonun ana karakterleri, Jo Jung-Suk, Yoo Yeon-Seok, Jung Kyoung-Ho, Kim Dae-Myung ve Jeon Mi-Do canlandırmaya devam edecek. Diziye ayrıca yeni karakterler de eklenecek.

tvN’den bir kaynak ise bu konu ile ilgili şu açıklamada bulundu; "Şuan da 2. sezona hazırlanmak için sıkı çalışılıyor… Çekimler için kesin başlangıç programını söylemek zor, bu yüzden anlayışlı olmanızı rica ediyoruz."

"Hospital Playlist" dizisinin yeni sezonu 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…