Cha Hak-Yeon "Mine" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Rüzgar Esintisi   |     8-01-2021, 13:59

'VIXX' grubundan Cha Hak-Yeon, tvN’in "Mine" adlı yeni dizisinde rol alacak.

Geçtiğimiz günlerde, Lee Bo-Young ve Kim Seo-Hyung’un dizide başrolü paylaşacağı açıklanmıştı.

Dizi, gerçek benliklerini bulmaya ve kendilerini dünyadaki önyargılardan kurtarmaya çalışan iki kadının etrafında dönmektedir.

Cha Hak-Yeon dizide Jung Seo-Hyun’un (Kim Seo-Hyung) oğlu olan Han Soo-Hyuk karakterini canlandıracak. Hyowon Group'un en büyük torunudur. Yurtdışında eğitimden yeni dönmüştür. Dışarında bakınca üçüncü nesil bir chaebol olarak mükemmel bir hayatı var gibi görünmektedir. Ancak acı dolu bir ayrılıktan sonra yalnızlık duygusunu ve çektiği acıyı herkesten saklamaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Love Alarm", "Fight for My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Melting Me Softly", "The Miracle We Met", "The Lady in Dignity" ve “Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…