Mun Ka-Young ve Kim Seon-Ho Yeni Bir Dizide Tekrar Bir Araya Gelebilir

  Rüzgar Esintisi   |     18-01-2021, 14:00

Mun Ka-Young tvN’in "Link: Eat and Love To Kill" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

18 Ocak’ta, Mun Ka-Young’un ajansı oyuncusuna söz konusu diziden teklif geldiğini doğruladı. Mun Ka-Young’un teklifi incelediğini belirtti.

Romantik-gizem-fantastik türündeki dizi, No Da-Hyun adındaki bir kadının tüm duygularını kendisi de hisseden bir adamın etrafında dönmektedir.

Şuanda Mun Ka-Young tvN’de her Çarşamba & Perşembe günleri yayımlanmakta olan "True Beauty" dizisinde rol almaktadır.

Mun Ka-Young eğer teklifi kabul ederse dizide hayatının her alanında şanssız olan No Da-Hyun karakterini canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde, Kim Seon-Ho’na dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncu henüz dizi ile ilgili kararını açıklamadı. Kim Seon-Ho eğer teklifi kabul ederse dizide kendi restoranını işleten bir şef olan Eun Gye-Hoon karakterini canlandıracak. 20 yıl önce, ikiz kız kardeşi ortadan kaybolmuştur ve onun kaybolduğu kasabada bir restoran açmaya karar verir. Bir gün, kendini durup dururken dengesiz duygular yaşarken, kendini ağlarken, gülerken bulur ve çok geçmenden bunların aslında No Da-Hyun adında bir kadının duyguları olduğunu anlar.

Dizinin yapım ekibinde, "Hello Monster" dizisinde beraber çalışmış olan Yönetmen No Sang-Hoon ve Senarist Kwon Ki-Young yer almaktadır. Ayrıca Senarist Kwon Ki-Young "Suspicious Partner", "All About My Romance" ve "Protect The Boss" dizilerini kaleme almıştır.

Daha önce Mun Ka-Young ve Kim Seon-Ho "Eulachacha Waikiki 2" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin ilk bölümü bu yıl yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…