"Times" Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     20-01-2021, 16:26

Başrolünü Lee Seo-Jin ve Lee Joo-Young’un rol aldığı, "Times" dizisinin iki karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, 6 yıl öncesinde yaşayan Muhabir Lee Jin-Woo (Lee Seo-Jin) ile telefon aracılığıyla iletişim kuran Seo Jung-In’in (Lee Joo-Young) etrafında dönmektedir. Seo Jung-In, devlet başkanı olan babasının (Kim Young-Chul) ölümünü engellemeye çalışırken tehlikeli bir gerçeği öğrenir.

Lee Seo-Jin dizide 2015 yılında yaşayan bir muhabir olan Lee Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda haber medya şirketi olan 'Times'ın CEO'sudur. Gelecekteki Seo Jung-In (Lee Joo-Young) ile telefon aracılığıyla iletişim kurduktan sonra şok edici bir gerçeği öğrenir.

Lee Joo-Young dizide 2021 yılında yaşayan bir muhabir olan Seo Jung-In karakterini canlandırmaktadır. Bir muhabir olarak başlayan ve sonrasında devlet başkanı olan babasının (Kim Young-Chul) ayak izlerini takip etmektedir. Mutlu hayatı babasının ani ölümü ile tepe taklak olur. Geçmişteki Lee Jin-Woo (Lee Seo-Jin) ile telefon aracılığıyla iletişim kurduktan sonra babasının etrafında dönen gerçeği ortaya çıkarmaya karar verir.

Dizinin ilk bölümü 20 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…