"Confidential Assignment" Filminin Devamı Çekilecek

  Hamlet   |     22-01-2021, 18:19

Hyun Bin, Yu Hae-Jin, Daniel Henney, Jin Seon-Kyu ve YoonA, "Confidential Assignment 2: International" filminin ana kadrosunda yer alacak.

"Confidential Assignment", Güney Kore ve Kuzey Kore’nin ilk defa resmi olmayan bir işbirliğine dayalı gerçekleştirdiği, bir soruşturmayı konu almaktadır. Kuzey Koreli bir dedektif olan Im Chul-Ryung (Hyun-Bin), Kuzey Kore mülteci suç örgütünün patronu olan Cha Ki-Sung’u (Kim Ju-Hyeok) yakalaması için Güney Kore’ye gönderilir. Im Chul-Ryung ile Güney Koreli Dedektif Kang Jin-Tae (Yu Hae-Jin) Cha Ki-Sung’u yakalamak için iş birliği yapar.

"Confidential Assignment"ın devam filmi olan "Confidential Assignment 2: International", Im Chul-Ryung’un (Hyun-Bin) acımasız bir suç örgütünün peşinden tekrar Güney Kore’ye gelmesini konu alacak. O ve Kang Jin-Tae (Yu Hae-Jin) Kuzey Kore suç örgütünün lideri Jang Myung-Joon’u (Jin Seon-Kyu) yakalamak için tekrar birlikte çalışmaya başlar. Dedektif Kang Jin-Tae, yaptığı bir hata nedeniyle artık bölgesel soruşturma birimi yerine bir siber suç araştırma ekibine transfer edilmiştir. Bölgesel soruşturma birimine tekrar girebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu arada, Jang Myung-Joon’un peşinde olan F.B.I. Ajanı Jack (Daniel Henney), Im Chul-Ryung ve Kang Jin-Tae’ye katılır.

YoonA filmde Kang Jin-Tae’nin (Yu Hae-Jin) baldızı ve Kuzey Im Chul-Ryung’dan (Hyun-Bin) hoşlanan Park Min-Young karakterini canlandırmaktadır. Kendisini bir YouTuber olarak adlandırsa da ablasının gözünde sadece işsiz birisidir.

Filmin yönetmen koltuğunda ilk filmdekinden farklı bir isim oturmaktadır. Filmin yönetmenliğini "The Himalaya" ve "The Pirates" filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Lee Suk-Hoon yapmaktadır.

Filmin çekimlerine Şubat ayında başlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…