Park Ji-Hoon, Kang Min-Ah ve Lee Sin-Young Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     26-01-2021, 14:37

Park Ji-Hoon, Kang Min-Ah ve Lee Sin-Young, "Seen from a Distance, Green Spring" ("Blue Spring From A Distance") adlı yeni bir dizide birlikte başrolü paylaşacak.

"Meolriseo Bomyun Pooreun Bom" adlı popüler bir webtoondan uyarlanan dizi, üniversite öğrencilerinin endişelerini ve çatışmalarını gerçekçi bir şekilde konu almaktadır.

Park Ji-Hoon dizide üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Yeo Joon karakterini canlandıracak. Sevimli bir görünüme, parlak bir kişiliğe ve varlıklı bir aileye sahiptir. Ancak ebeveynlerinden yeterince sevgi görmemiş birisidir. İnsanlara sadece iyi bir imaj göstermeye çalışmaktadır ve herkesten sakladığı bir sırrı vardır.

2017 yılında, Seo Kang-Joon’a dizide Yeo Joon karakterini canlandırması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Seo Kang-Joon’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Kang Min-Ah dizide üniversite birinci üçüncü öğrencisi olan Kim So-Bin karakterini canlandıracak. Samimi ve oldukça dürüst birisidir. Ebeveynleri boşandıktan sonra babasıyla yaşamaya başlar.

Lee Sin-Young dizide zeki ve mükemmeliyetçi bir üniversite öğrencisi olan Nam Soo-Hyun karakterini canlandıracak. İyi görünümlü bir görünüme ve mükemmel akademik notlara sahip birisidir. Ancak maddi olarak zor bir durumdadır. Hem kendisi geçimini hem de annesi ve küçük kardeşine maddi acıdan yardımcı olmak için çeşitli yarı zamanlı işlerde çalışmaktadır. Bu yüzden insanlara alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır.

Dizinin bu yılın başlarında KBS ekranlarında yayımlanması için görüşmeler yapılmaktadır.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…