Lee Sang-Yeob "No One But a Madman" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Maysa   |     23-02-2021, 14:52

Lee Sang-Yeob, MBC’nin "No One But a Madman" ("Out of Your Mind") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde, Jung Jae-Young ve Moon So-Ri’nin dizide başrol karakterleri canlandıracakları doğrulanmıştı.

Dizi, orta-yaşlı bir grup insanın çalışma hayatlarını konu almaktadır.

Lee Sang-Yeob dizide 'Hanmyung Electronics' adlı şirketi yöneten aile ile bir akraba olan Han Se-Kwon karakterini canlandıracak. Hırslı biri olmasına karşın işinde iyi birisi değildir. Choi Ban-Seok (Jung Jae-Young) ve Tang Ja-Young (Moon So-Ri) ile sürekli karşı karşıya gelmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda iki isim oturmaktadır: Kim Keun-Hong ve Choi Jung-In. Yönetmen Kim Keun-Hong daha önce "Welcome 2 Life", "The Great Queen Seondeok", "Lee San, Wind of the Palace" ve "Prince of the Legend" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin senaristliğini "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Haziran ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…