"Revolutionary Sisters" Dizisinin İlk Afişleri ve Yeni Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     8-03-2021, 13:27

Başrolünü Hong Eun-Hee, Jeon Hye-Bin, Go Won-Hee ve Kim Kyung-Nam’ın paylaştığı, "Revolutionary Sisters" dizisinin üç afişi ve iki yeni fragmanı yayımlandı.

Dizi, ebeveynleri boşanma sürecindeyken annelerinin ölmesi üzerine tüm yakın aile üyelerinin cinayet zanlısına dönüştüğü üç kız kardeşin etrafında dönmektedir.

Hong Eun-Hee dizide ailesinin en büyük kızı olan Lee Kwang-Nam karakterini canlandırmaktadır. Gururlu ve bencil birisidir. Annesinden koşulsuz sevgi alarak büyüdüğü için annesine acı çektiren babasından nefret etmektedir.

Jeon Hye-Bin dizide ailesinin ortanca kızı olan Lee Kwang-Sik karakterini canlandırmaktadır. Zeki ve dürüst birisidir. Memur olarak çalışmaktadır. Anne ve babasından sevgi görmediği için yanlış seçimler yapmıştır.

Go Won-Hee dizide ailesinin en küçük kızı olan Lee Kwang-Tae karakterini canlandırmaktadır. Dövüş sanatlarında oldukça iyi birisidir. Hiçbir zaman tam zamanlı bir işte çalışmamıştır ve yarı zamanlı işlerde çalışarak kendi geçimini sağlamaya çalışmaktadır. Evlenmek gibi bir düşüncesi yoktur.

Kim Kyung-Nam dizide küçük yaşlarından itibaren bir rock şarkıcısı olmayı hayal eden Han Ye-Seul karakterini canlandırmaktadır. Hayalini gerçekleştirebilmek için okulu bırakıp Seul’e taşınır. Ancak, her şey umut ettiği gibi olmaz ve Seul’de bir çok zorlukla karşı karşıya kalır.

Yun Ju-Sang dizide Lee Kwang-Nam (Hong Eun-Hee), Lee Kwang-Sik (Jeon Hye-Bin) ve Lee Kwang-Tae (Go Won-Hee) babası olan Lee Cheol-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kızları ile iyi bir ilişkiye sahip değildir. Kurallar ve ilkeler söz konusu olduğunda oldukça katı birisidir.

Dizinin senaristliğini "Liver or Die", "Our Gab-Soon" ve "Wang's Family" dizilerini kaleme alan Moon Young-Nam yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 13 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…