Joo Won Netflix’in Yeni Bir Filminde Rol Alacak

  Hamlet   |     19-03-2021, 13:15

Joo Won, Netflix’in "Carter" adlı yeni filmde erkek başrol karakteri canlandıracak.

19 Mart’ta, Netflix, Joo Won’un heyecan verici bir kovalamacayı anlatan aksiyon-casusluk türündeki "Carter" filminde rol alacağını doğruladı.

Joo Won filmde uyandığında hafızasını kaybettiğini fark eden son derece yetenekli bir ajan olan Carter karakterini canlandıracak. Nedenini bile bilmeden kendisini bitmek bilmeyen bir operasyonun içinde bulur.

Filmin yönetmen koltuğunda "The Villainess" ve "Confession of Murder" filmlerinin yönetmeni olan Jung Byoung-Gil oturmaktadır.

Filmin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…