Şarkıcı Olarak Çıkış Yapmamalarına Rağmen Sesleri İle Bizleri Büyüleyen Oyuncular

  ela   |     29-01-2017, 19:35

 

Bundan önceki yazımda "şarkıcılar oyuncu olamaz” tabularını yıkan ve bizleri oyunculuklarına hayran bırakan şarkıcılardan-idollerden bahsetmiştim. (onu buradan okuyabilirsiniz.) Şimdi de tam tersinden, hayatlarında hiç albüm çıkarmamış olmalarına rağmen sesleri ile bizleri büyüleyen oyunculardan bahsetmek istiyorum.

Onların bizi büyüleyen seslerini daha çok rol aldıkları dizi ve filmlerin müziklerine verdikleri sesleriyle veya rol aldıkları müzikallerle duyuyoruz. Şahsen ben onları o muhteşem sesleri ile müzikallerinde canlı canlı görmeyi çok isterdim.

 

1 – Ji Chang-Wook

 

2 – Joo Won

 

3 – Jo Jung-Suk

 

4 – Kim Soo-Hyun

 

5 – Park Shin-Hye

 

6 – Kim So-Hyun

 

7 – Lee Min-Jung

 

8 – Kim Go-Eun

 

9 – Park Bo-Gum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…