Mükemmel Kadroların Senaryoyla Harcandığı Diziler

  nasip   |     18-10-2018, 22:42

Diziler yayınlanmadan önce kadrolar açıklanır, sevdiğimiz isimleri beraber görünce heyecanlanırız, sabırsızlanırız, merakla bekleriz. Fakat öyle zamanlar oluyor ki, belki de en çok beklediğimiz dizi tam bir hayal kırıklığı oluveriyor. O mükemmel kadro; zayıf senaryo, mantık hataları, özensiz bir yapım dolayısıyla ziyan oluyor. ‘Kadrosuna yazık oldu’ dediğim dizilerden bazılarını sizler için sıraladım:

Doctors

Oh My Venus

Producers

A Korean Odyssey

Hwarang

Entourage

Doctor Stranger

Yong Pal

Missing Nine

Manhole

Bad Guys

Criminal Minds

Legend of the Blue Sea

Diary Of A Night Watchman

Sizce de bu diziler bekleneni veremedi mi? Sizin kadroyu beğenip, yetersiz senaryo dolayısıyla sonunu getiremediğiniz, ‘kadroya yazık oldu’ dediğiniz diziler hangileri?

Fikrin sahibi Ashima'ya katkılarından dolayı teşekkürler. 

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…