Evde Güzel Vakit Geçirtecek Film Önerileri

  Koreanjustdaisy   |     19-03-2020, 16:33

1 – The Flu 

Başrollerinde Soo-Ae ve Jang Hyuk’un yer aldığı film adından pek çok kez söz ettirmiş, dünyada en başarılı filmlerden biri olmuştur. Filmde salgın hastalığa yakalanan bir grup yabancının Güney Kore’ye getirilmesi sonucunda yaşanan grip salgını anlatılıyor.

2 – Deranged

"Deranged", Güney Kore yapımı bir tıbbi gerilim filmidir. Filmde bir tür parazit insanları hasta etmekte ve insanların su açlığı çekmesine sebep olup, insanları yavaş yavaş öldürmektedir. Suya hasret olan hasta insanları engellemek pek de kolay olmaz. Bu sırada, hastalığın gerçek nedeni korkunç bir şekilde gün yüzüne çıkacaktır.

3 – End Of Animal

Post-apokaliptik bir film olan "End Of Animal"da elektriğin olmadığı, şebekelerin çöktüğü bir kıyamet senaryosunda yaşayan bir hamile kadının yolculuğu anlatılıyor. Hamile kadına rehberlik eden kişi ise ona en başta kıyameti haber veren tuhaf bir adamdır.

4 – The Host

"Parasite"in yönetmeni Bong Joon-Ho’dan 2006 yapımı bir gerilim-komedi filmi. Han Nehri’ne atılmış tıbbi atıklar yüzünden bir göl canavarı ortaya çıkmıştır. Bu hastalıktan etkilenen fakir insanların mücadelesi filmde anlatılıyor. Bir gerilim filmi olmasının yanında bir tenkit filmi olarak adından söz ettirmiştir.

5 – The Tunnel

Filmde bir tünel yıkılır ve karakterimiz göçük altında kalır fakat çok geçmeden göçük altındaki bir kızla iletişim kurar. Size sabretmeyi, karamsarlığa kapılmamayı öğretecek bir yapım.

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…