Koo Ha Ra

  alie tarafından

 

Hangul: 구하라
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Tarihi: 13 Ocak 1991
Doğum Yeri: Gwangju, Güney Kore
Boy: 163cm
Kilo: 43kg
Burcu: Oğlak
Eğitimi: Sungshin Üniversitesi - Medya
Kan Grubu: B

 

Koo Ha-Ra, Big Bang grubundan Seungri'nin ve 2NE1'daki Minzy'in de aynı dönemde gittiği Kwangjoo Müzik Akademisi'ni bitirmiştir.

Koo Ha-Ra, Seungri ve Sunmi ile Gwangju'ludur. Bu yüzden Sunmi'yi çok küçük yaşlardan beri tanımaktadır. Ayrıca Seungri ile yakın arkadaştır.

Koo Ha-Ra, çok hırlı bir karaktere sahiptir. KARA üyelerine göre çok fazla yemek yemektedir ama hiç kilo almamaktadır.

DSP Media 28 Haziran 2011 tarihinde Koo Ha-Ra ile Beast grubundan Yong Jun-Hyung'un çıktıklarını açıkladı. 27 Mart 2013 tarihinde ise ikilinin ilişkilerini bitirdikleri ajansları tarafından açıklandı.

Koo Ha-Ra, 15 Ocak 2015 tarihinde ajansı ile biten sözleşmesini yenilemeyerek KARA grubundan ayrıldı. Ayrıca diğer grup üyelerinden Park Gyulee ve Han Seung-Yeon’da biten sözleşmelerini imzalamayınca KARA grubu dağılmış oldu.

 

Resmi Web Sitesi (Ajnas): www.contenty.co.kr/por...
Twitter: @_sweethara
Instagram: @koohara__

 

Koo Ha-Ra Dizileri

It's Okay, That's Love (SBS, 2014) - konuk oyuncu
Secret Love (Dramacube, 2014)
Galileo 2 (Fuji TV, 2013)
City Hunter (SBS, 2011)
URAKARA (TV Tokyo, 2011)

 

Ödülleri:

2011 SBS Drama Ödülleri: Yeni Yıldız Ödülü (City Hunter)

 

 

Kaynakları: (1), (2)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…