2017 Yılının En İyileri

  Hamlet   |     25-11-2017, 17:16

 

Güney Kore Sineması'nın (guneykoresinemasi.com) ziyaretçileri 2017 yılının en iyilerini belirliyor. Sizde 2017 yılının en iyilerini belirlemekte bir rol üstlenmek istiyorsanız lütfen anketimize katılın.

Düzenlediğimiz anket Dizi ve Film olmak üzere iki kategoriden oluşmaktadır ve toplam 20 soru bulunmaktadır. Bu sorularla 2017 yılının en iyi oyuncuları, en iyi dizisi & dizi türleri ve en iyi filmini sizlerin katkısıyla belirlemeyi amaç ediniyoruz.

"2017 Yılının En İyi Erkek Başrol Oyuncusu", "2017 Yılının En İyi Kadın Başrol Oyuncusu", "2017 Yılının En İyi Yardımcı Erkek Oyuncusu", "2017 Yılının En İyi Yardımcı Kadın Oyuncusu" ve "2017 Yılının En İyi Dizisi" bölümlerinde 10 seçenek kalana kadar eleme sistemi kullanılacaktır. Haftada bir en az oy alan seçenekler oylamadan çıkartılacaktır.

 

Hergün bir oy kullanma hakkınız vardır. Anket 25.11.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasına kadar ziyaretçilerimizin oylamasına sunulacaktır.

 

Not: Eğer sorulara eklemek istediğiniz bir seçenek olursa lütfen bize iletişim adreslerimizden bildirin.

 

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…