King of Masked Singer Testi [KOLAY]

  nasip   |     2-10-2018, 17:12

"The King of Masked Singer" (Maskeli Şarkıcıların Kralı), Kim Seong-Ju tarafından sunulan bir şarkı yarışması programıdır. Pazar günleri MBC'de yayınlanan program 2015'ten beri yayınlanmaktadır. Aynı gün yayınlanan "Running Man" (SBS), "The Return of Superman" (KBS2) gibi programlarla reyting yarışı verebilen bir program olan "The King of Masked Singer"da her yarışma 2 bölüm sürer. Sanatçıların popülarite, kıdem, yaş, görsellik gibi faktörlerden sıyrılarak sadece seslerinin değerlendirilmesi için yarışmacılar maske kullanmaktadır. Genelde vokal sanatçılarını görmeye alışkın olduğumuz programa sesine güvenen idoller de katılmaktadır.

Yarışmanın ilk turunda iki yarışmacı aynı şarkıyı seslendirir. İkinci ve üçüncü turda ise her yarışmacı farklı şarkıları seslendirir. İkili eşleşmelerden bir kazanan seçilir. Kazananlar, seyirci ve paneldeki ünlülerin oylarıyla belirlenir. Yarışmacıların kimlikleri elenene kadar ortaya çıkarılmaz. Yani yarışmacının kim olduğunu öğrenmek için ya elenmesi ya da birinci olması gerekmektedir. Bu süre zarfında herkes yarışmacıların kim olduğunu seslerinden tahmin etmeye çalışır. Üçüncü turun kazananı önceki Maskeli Kral ile yarışır, kim kimi elerse o yeni kral olur. Yoğun istek üzerine, yarışmacıların performanslarının stüdyo kayıtları yapılarak programa özel albüm çıkarılmıştır. Oldukça tutan programın 2016'da yayınlanmaya başlamış Tayland versiyonu da mevcuttur.

Yüzlerini göremediğiniz sanatçıların kim olduğunu tahmin etme deneyimini yaşatmak adına kolay bir test hazırladık. Test için BURAYA tıklayınız.

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…