Dal-Ri and Gamjatang

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 9
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Dal-Ri and Gamjatang | 달리와 감자탕
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Park Chan-Yool
Senarist: Son Eun-Hye
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Dal-Ri
Jin Mu-Hak
 


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, ortak hiçbir yanı olmayan bir kadın (Park Gyu-Young) ve bir erkeğin (Kim Min-Jae) arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.


Karakterleri:

Park Gyu-Young dizide Chungsong Sanat Müzesi'nin yöneticisi olan Kim Dal-Ri karakterini canlandırmaktadır. Konuşması ve hareketleri ile her zaman şık ve düşünceli birisidir. Sanat, felsefe ve din gibi çeşitli alanlarda çalışmaktan hoşlanmasının yanı sıra yedi dil bilmektedir. Ancak, yemek yapmak gibi ev işleri konusunda hiç becerikli birisi değildir.

Kim Min-Jae dizide DonDon F&B adlı bir şirketin müdürü olarak görev alan Jin Mu-Hak karakterini canlandırmaktadır. Ailesi, küçük bir gamjatang restoranını küresel bir gıda şirketi olan DonDon F&B’ye dönüştürmüştür. Bir şirketin müdürü olmasına karşın zeki birisi değildir. Okul yıllarında sınıfının her zaman son sırada yer almıştır. Ancak, para kazanmak konusunda mükemmel bir yeteneği vardır. Bir gün, bir sanat müzesini ele geçirmeye çalışırken oranın sahibi olan Kim Dal-Ri adlı bir kadına aşık olur.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…