One the Woman
5 / 5 | Oy Sayısı : 8
Dizinin Adı
One the Woman | 원 더 우먼
Yönetmen
Choi Young Hoon
Senaryo
Kim Yoon
Yapımcı
SBS
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Cuma - Cumartesi / 22.00
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
17 Eylül 2021 - 6 Kasım 2021
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Dram, Gizem
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Honey Lee
(Jo Yeon Joo ve Kang Mi Na)
Lee Sang Yoon
(Han Seung Wook)
Lee Won Geun
(Ahn Yoo Joon)
Jin Seo Yun
(Han Seong Hye)

One the Woman Konusu:


One the Woman dizisinde Jo Yeon-ju (Honey Lee) bir savcı ve gangster çete lideri Seopyeong Nammun grubunun tek kızıdır. Kendisine tıpatıp benzeyen bir şüpheliyi kovalarken gizemli bir araba kazası geçirir. Komadan uyandığında hayatı birden bire garipleşen Jo Yeon-ju (Honey Lee), iş dünyasının ilk 20'sinde yer alan chaebol ailesinin kızı Kang Mi-Na (Honey Lee) ile yer değişir. Kang Mi-Na (Honey Lee) istemediği bir evliliğin ardından Kore'nin önde gelen gruplarından BK Group'un gelinidir. Han Seung Woo (Lee Sang Yoon) ise ilk aşkına halen saf hisler taşıyan chaebol ailesinin oğludur. Miras mücadelesi ile uğraşırken paranın ve gücün gerçek yüzünü gördükten sonra Kore'den ayrılmış olsa da, babasının onursuz ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için geri döner. Bu süreçte ilk aşkıyla yeniden karşılaşır ve kendi hakkı için mücadele eder. 


Karakterler:


Dizide birbirine benzeyen ama iki farklı karakter olan Chaebol'un gelini Kang Mi Na ve yolsuzluğa karışan kadın savcı Jo Yeon Joo' yu Honey Lee canlandırıyor.

Lee Sang Yoon , Han Seung Wook rolünü oynayacak. Han Seung Wook, 3. nesil bir chaebol ve ilk aşkı için halen saf hislere sahiptir.

Lee Won Geun, Ahn Yoo Joon karakterini canlandırıyor. Ahn Yoo Joon, Yeon Joo'nun Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsünden meslektaşıdır. Yakışıklı, zeki ve alçakgönüllüdür ve enstitü profesörleri tarafından sevilmektedir. Ebeveynlerinin ikisi de profesördür. Ahn Yoo Joon özel bir ilkokula, uluslararası ortaokula ve yabancı dil lisesine gitmiştir.  Bu nedenle iyi eğitimli geçmişi ve tatlı kişiliği sayesinde herkes onu damadı olarak istemektedir.

Park Jeong Hwa, haber sunucu olan Park So Yi karakterini canlandırıyor.

Diğer Oyuncular:

Park Jeong Hwa / Park So Yi
Jo Dal Hwan / Choi Dae Chi
Kim Young Hoon / Han Seung Hoon
Kim Do Yeon / Kang Mi Na
Jeon Gook Hwan / Han Young Seok
Na Young Hee / Seo Young Won
Kim Won Hae / Ryu Seung Deok
Hwang Young Hee / Kang Eun Hwa
Jo Yun Hee / Kim Chan Wan
Ye Soo Jung / Kimm Kyung Shin

Fragman 1


Fragman 2