You Raise Me Up
3,6 / 5 | Oy Sayısı : 10
Dizinin Adı
You Raise Me Up | 유 레이즈 미 업
Yönetmen
Kim Jang Han
Senaryo
Mo Ji Hye
Bölüm Sayısı
8
Yayın Gün / Saat
Salı
Gösterim Tarihi
31 Ağustos 2021
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Hani
(Lee Ru-Da)
Yoon Si-Yoon
(Do Yong-Sik)
Park Ki-Woong
(Do Ji-Hyeok)

You Raise Me Up Konusu:


You Raise Me Up dizisinde Do Yong-Sik (Yoon Shi-Yoon), 30'lu yaşlarında olan ve kamu hizmeti sınavına hazırlandığı sırada fazlaca kilo almasının yanında iktidarsızlık sorunu yaşayan bir adamdır. Bu sağlık problemini gidermek için gittiği ürolog ile tanışınca onun ilk aşkı Lee Ru-Da (Hani) olduğunu fark eder. Lee Ru-Da (Hani), güzel bir görünüme sahip yetenekli bir doktordur. Ayrıca sevgilisi olan Do Ji-Hyeok (Park Ki-Woong), varlıklı bir aileden gelen, kusursuz bir görünüşe sahip ve kendini fazlasıyla beğenmiş bir adamdır. Lee Ru-Da (Hani) her zamanki gibi ilk aşkının ne kadar mükemmel olduğu hakkında övünürken, tekrar karşılaştıklarında onu eskisinden oldukça farklı görünce çok şaşırır. İtibarını korumak için onun eski haline dönmesine yardımcı olmaya karar verir.

Karakterler:


Yoon Shi Yoon, kamu hizmeti sınavına hazırlanan 30'lu yaşlarındaki Do Yong Shik karakterini canlandırıyor. Yıllarca memurluk sınavına hazırlanırken sadece kilo almakla kalmaz, aynı zamanda iktidarsızlaşır. İktidarsızlık sorununu gidermek için bir doktora gitmeye karar verir. Ancak doktoru ile karşılaştığında daha da kötü bir durumla karşılaşır çünkü doktoru onu eski haliyle hatırlayan ilk aşkıdır. 

Hani, varlıklı bir aileye ve mükemmel bir görünüşe sahip olan ürolog Lee Ru Da karakterini canlandırıyor. Mükemmel gibi gözüken hayatındaki tek sorunu kibirli erkek arkadaşıdır. Lee Ru Da erkek arkadaşının aşırı güvenini azaltmak için ilk aşkı olan Do Yong Shik (Yoon Shi Yoon) hakkında övünür. Ancak bir gün ilk aşkı tekrar karşısına çıktığında onun eskisi gibi olmadığını görür. İtibarını korumak için onun eski haline dönmesine yardımcı olmaya karar verir.

Park Ki Woong, Lee Ru Da'nın sorunlu erkek arkadaşı Do Ji Hyuk rolünü canlandırıyor. Lee Ru Da ile aynı binada psikolojik danışma merkezi işleten bir psikiyatristtir. Hem yakışıklı hem de zengin olması sebebiyle her şeye sahip biri gibi görünmektedir. Ancak kocaman egosu ve kendine olan aşırı güveni onun en büyük sorunudur.

Diğer Oyuncular:

Lee Ji Won / Le Ru Ri
KCM / Kendisi - Konuk OyuncuFragman 1


Fragman 2

Fragman 3