"The Spies Who Loved Me" Dizisinin İlk Afişi ve İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     17-09-2020, 13:22

Başrolünü Eric, Yoo In-Na ve Lim Ju-Hwan’ın paylaştığı, MBC’nin "The Spies Who Loved Me" adlı yeni dizisinin ilk afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, kendisini birden casusluk dünyasının tam ortasında bulan bir gelinlik tasarımcısının (Yoo In-Na) etrafında dönmektedir. Kang A-Reum’un eski kocası (Eric), kendisini ona bir seyahat yazarı olarak tanıtmıştır. Ancak gerçekte bir ajandır ve bu gerçeği öğrenmeden, Kang A-Reum ondan boşanmıştır. Şimdi evli olduğu kocası (Lim Ju-Hwan) ise kendisini ona bir diplomat olarak tanıtmıştır ve gerçekte endüstriyel bir ajan olduğunu bilmemektedir. Sıradan bir hayata sahiptir. Ta ki, eski kocası tekrar karşısına çıkana kadar.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Kocalarım şüpheli…"

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Golden Rainbow", "My Daughter, Geum Sa-Wol", "All Kinds of Daughters-in-Law" ve "The Banker" dizilerinin yönetmeni Lee Jae-Jin oturmaktadır. Dizisinin senaristliğini, " The Man Standing Next", "Illang: The Wolf Brigade", "The Drug King", "The Age of Shadows" ve "Sori: Voice From The Heart" filmlerini kaleme alan Lee Ji-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, Ekim ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…